TR | EN
Arama

WIN 2011 Fuarında Tekom-Puk sektör ile buluştu – Nisan 2011

Download PDF

Kablo Kanalı Üreticicisi Tekom-Puk Gn. Md. İnci Saygın

Üretim endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan WIN Fuarı’na her sene olduğu gibi bu sene de katılan Tekom-Puk, 4 günlük fuar süresi boyunca yurt içi ve yurtdışından birçok müşterisi ile buluştu ve ziyaretçilerine kablo taşıma sistemleri konusundaki yenilikçi ürünlerini daha yakından tanıttı.

Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan WIN – World of Industry Fuarı’nın 2. Fazı 17-20 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’da düzenlendi. Yurtdışından ve yurt içinden pek çok ziyaretçinin geldiği fuar, oldukça canlı ve hareketli geçti. Fuar süresi boyunca mevcut müşterileri ile yoğun bir şekilde bir araya gelen Tekom-Puk, yurtdışından çok sayıda yeni ziyaretçiyle de buluşarak yurtdışı bağlantılarını güçlendirdi.

Şirket ortaklarından ve İdari Genel Müdür İnci Saygın, bu fuarın kendileri için önemine değinerek, bu seneki fuar izlenimlerini şöyle iletti;

WIN Fuarı’nı, mevcut müşterilerimiz ile buluşmak ve sektördeki ilişkilerimizi kuvvetlendirmek için yurt içinde en önemli fuarlardan biri olarak görüyoruz. Türkiye’nin öncü kablo taşıma sistemleri üreticisi olarak bu fuarda değerli müşterilerimizle bir araya gelip bütün bir senenin muhakemesini yapıyor ve gelecek planlarımızı paylaşma imkânı buluyoruz. Bu sene standımıza oldukça yoğun bir ilgi vardı. Uzun yıllardan beri birlikte çalıştığımız müşterilerimizle buluşmanın yanı sıra yeni ziyaretçilerimizin özellikle yurtdışı ziyaretçilerimizin çokluğu bizi oldukça mutlu etti.

Saygın, gelecek sene de WIN Fuarın’da müşterileri ile buluşacağını ifade ederek, fuar organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.