TR | EN
Arama

Tekom-Puk, Kablo Kanallarını Middle East Electricity 2011 Dubai Fuarın da 5. Defa Sergiledi – Mart 2011

Download PDF

Tekom-Puk, Orta Doğu ülkelerinde gerçekleştirdiği çok sayıdaki projelerine yenilerini katabilmek amacı ile 8-11 Şubat 2011 tarihleri arasında Middle East Electricity 2011 Fuarında 5. defa katılımcı olarak bulundu. Fuarda standlarına gösterilen ilgilden oldukça memnun dönen Tekom-Puk yetkilileri, ürünlerinin Ortadoğu inşaat sektöründe beklenen karşılığı bulduğunu ifade etti.

8-11 Şubat tarihleri arasında Dubai de düzenlenen Middle East Electricity 2011 Fuarı 58 ülkenin katılımı ile gerçekleşti. Fuarda 5. kez katılımcı olarak bulunan Tekom-Puk, daha önce Ortadoğu ülkelerinde gerçekleştirdiği projelere yenilerini katabilmek, bu pazarda bulunduğunu hatırlatmak ve mevcut müşterileri ile buluşmak amaçlı girişimlerde bulundu. 64 Türk firmasının katılımcı olarak bulunduğu fuar, oldukça güzel geçti. Dubai ve çevresinde hali hazırda süren projelerde yer alabileceğini kanıtlayan ve kalitesini bu pazarda ispatlayan Tekom-Puk, Ortadoğu projelerini yürüten firmalar ile pozitif bağlantılar sağlayarak, fuardan olumlu izlenimlerle döndü.

Fuar katılımı ile ilgili açıklamalarda bulunan İş Geliştirme Yöneticisi Tuba Ünen, Orta Doğu pazarının büyüklüğünden ve Türk firmalarının pazara hâkimiyetinden bahsederek, bu durumun gurur verici olduğunu ifade etti.

Kablo Taşıma Kanalları üretminde Avrupa kalitesine sahibiz ve bunu gerçekleştirdiğimiz projelerle de gösterdik. Middle East Electricity fuarı bizim için bir prestij fuarı, burada mevcut müşterilerimizle her sene tekrar buluşmak mutluluğumuzu artırıyor. Orta Doğu pazarı bizim için birincil pazarlardan ve daha önce Orta Doğu’da gerçekleştirdiğimiz projelere yenilerini katma çabasındayız. Türk firmalarının pazardaki hâkimiyeti gerçekten gurur verici bir tablo ve bu pazarda daha fazla Türk firmasını görmek istiyoruz. Tekom-Puk olarak kalitemize güveniyor ve 2011’de de yeni projelere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Ünen, gelecek sene tekrar Dubai’de yer alacaklarını bildirerek, fuar katılımında emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.