Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in C:\Home\tekom-puk.com.tr\httpdocs\wp-content\plugins\wp-post-to-pdf-enhanced\tcpdf\tcpdf.php on line 17637
Tekom-Puk | Delikli Tip Kablo Kanalı
TR | EN
Arama
Tekom-puk Delikli Tip Kablo Taşıyıcıları
 
Delikli Tip Kablo Kanalı
Download PDF

Delikli tip kablo kanalları, taban ve yanlardaki delikler sayesinde gerekli havalandırmanın sağlandığı kablo taşıyıcısı çeşididir. Uygulamalardaki ısıların ortalamayı geçmediği alanlarda güvenle kullanılır. Tekom-Puk kablo kanalları üzerlerindeki oval delik sistemi, taşıyıcının mukavemetini azaltmadan, gerekli hava ventilasyonunu sağlamak prensibi ile tasarlanmıştır.

Yukarıdaki bağlantılı sayfalarda ya da kataloğumuzda yer almayan özel ölçülerde üretim yapılabilir. Pregalvaniz, sıcak daldırma galvaniz, boyalı ve paslanmaz seçenekleri ile üretilebilir.

Web sitemizde ve kataloğumuzda yer alan standart teknik özelliklere (ölçü, sac kalınlıkları vs) sahip ürünlerden farklı delikli tip kablo kanalı üretimlerimiz mevcuttur. Katalog dışı ihtiyaçlarınız, teknik detaylar ve fiyat bilgisi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile görüşün.