Türkçe United States United Kingdom French Russian
Arama
Tekom-puk

Sosyal Sorumlulukta Elele Projemiz;

Hızla değişen dünyamızın gündeminde, insanlığın en büyük ortak sorunu ve endişesi haline gelmiş olan çevre ve çevresel dengelerin bozulması giderek daha fazla önem taşımakta.

Tekom-Puk ailesi olarak; “sağlıklı bir çevrede yaşanabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam” bilincinden hareketle gelecek kuşaklara daha sağlıklı fiziki ve sosyal çevre bırakmanın farkındalık ve kalıcı kültür değişimi ile sağlanabileceğine inanmaktayız.

Bu amaçla; Kurumsal faaliyetlerimizin çevreye olası olumsuz etkilerini bilimsel yöntemlerle ortaya koyarak (Karbon ayak izi) hazırladığımız proje sunumunu; en minik aile ferdimiz Maya Saygın başta olmak üzere, Sayın S. İnci Saygın, Sayın Ş. Murad Saygın, değerli Çalışanlarımız ve Aileleriyle birlikte düzenlediğimiz bir etkinlikte paylaştık.

Sunum sonrasında gerçekleştirdiğimiz kahvaltı organizasyonunda projenin amaçlarını ve mesajını Çalışanlarımız ve Aileleri ile daha yakından değerlendirme olanağı bulduk. Ardından, Ege Orman Vakfı işbirliği ile ortak yürüttüğümüz Torbalı Taşkesit Mevkiindeki ağaçlandırma projesini “ağaç dikimi” yaparak hep birlikte hayata geçirdik.

Projenin çıkış noktasında liderlik eden; Genel Müdürümüz Sayın S. İnci Saygın tüm Çalışanlarımız ve Ailelerine verdiği mesajda; “Doğanın gelecek nesillere bozulmadan bırakılması gerekli bir emanet olduğunu” vurgulayarak bu konudaki hassasiyetini dile getirmiştir.

Bu vesile ile bizimle işbirliği yapan tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize, diğer paydaşlarımıza ve teker teker tüm Tekom Puk ailesi fertlerine çok teşekkür ederiz.

Sunum

s5

Sunum 1

s4

Sunum 2

Sunum

Sunum3

Kahvaltı

s2 s1

Ağaç Dikimi

IMG_0225 IMG_0221 IMG_0212
IMG_0211 IMG_0204

Gazete Haberleri

torbalı haber

Torbalı Haber

Milliyet Ege

Milliyet Ege

Hürriyet Ege

Hürriyet Ege