Türkçe United States United Kingdom French Russian
Arama
Tekom-puk
01
02
03
04
fidan

Sosyal Sorumlulukta Elele Projemiz;

Tekom-Puk ailesi olarak; “sağlıklı bir çevrede yaşanabilir bir dünya ve sürdürülebilir bir yaşam” bilincinden hareketle gelecek kuşaklara daha sağlıklı fiziki ve sosyal çevre bırakmanın farkındalık ve kalıcı kültür değişimi ile sağlanabileceğine inanmaktayız.

Devamını oku...

a3

Fuel Oil Dönüşüm Projesi – Tüpraş büyüme yolunda

11 milyon ton/yıl rafineri kapasitesi ile Tüpraş İzmit Türkiye’nin sanayi tesisleri arasında çok özel bir yer almaktadır. Tesis, faaliyete başladığı 1961 yılından bu yana LPG, jet yakıtı, fuel oil, motorin, nafta ve gaz yağı gibi kritik ürünler üretmektedir.

Sürekli olarak büyütülüp modernize edilen üretim kompleksinde 2008 yılında start alan Fuel Oil Dönüşüm Projesi ile üretim fazlası bulunan fuel oil ve diğer dip ürünler, başta motorin olmak üzere, yılda 3,5 milyon ton üretim kapasitesi ile beyaz ürüne dönüştürülecektir.

Devamını oku...

a2

Lucoil Neftochim Burgoz'da Yatırım Atağı

Lukoil Neftochim Burgaz rafinerisi Bulgaristan ekonomisinin temel taşlarından bir tanesidir. Tesis Güneydoğu Avrupa’nın en büyük petrol rafinerisi olarak Bulgaristan’ın artan petrol ve petrokimya ürünlerine olan talebini karşılar.

Devamını oku...